Mülteci Çadırı

Mülteci çadırı

Mülteci Çadırı

Kurtarma ilk müdahale birimleri için idealdir.

Son derece hızlı montaj, doğal afetler, kurtarma operasyonları veya kazalar gibi acil durumlarda gereklidir.

Üretimin yaptığımız çadırlar arasında en hızlı üretim kapasitesine sahip olan modelimiz, Mülteci Çadır modellerimizdir.

ilk müdahale birimlerinin gereksinimleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Acil yaşam destek görevleri, doğal afetler ve diğer durumlar için hızlı kurulum tasarımı çok önemlidir

Kapılar aynı zamanda pencerelerdir.

Fermuarlarla kolayca kapatılır ve çadırın dışından sarılır.

Çatı ve yan duvarlar dayanıklı yangın geciktirici polyester malzemeden üretilmiştir, yan duvarların alt yarısı PVC malzemeden yapılmıştır.

Mevcut zemin sistemi Branda kumaşı malzemeden imal edilmiştir. Tabii ki ışık kiti, ısıtma lambası veya diğer Cme Branda -Aksesuarlarından herhangi birini kullanmak mümkündür.

Kullanım amacı itibarı ile bunlar hızlı imalat , hızlı kurulum, kaliteli bir ürün yapısına ve ekonomik bir fiyat esasına dayalı olarak yapılması gerekmektedir. Şirketimiz tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak imalatı yapmaktadır. İmalat kapasitemiz aylık 5000 adettir.

2 katına çıkartılabilmektedir. Mülteci Çadırları kullanacak insanların, zaten zorlu koşullardan geçerek bu Brandalara ihtiyacı olduğunu düşünerek yola çıktığımızdan. İmalatımız da yüksek kalitede polyester branda kullanıyoruz bazı taleplerde bu brandalara alev yürütmezlik niteliği de ekleyebiliyoruz. Çadır astar brandası, izolasyon tabakası ve asıl branda olarak 3 kat imal edilmektedir. Bazı durumlarda talep edilen zemin kaplaması için ise bir çok metaryal kullanılabilir.

Mülteci Branda Modelleri

 

  • mülteciler çadırı
  • afet iskan çadırı
  • yaşam çadırları
  • hayat çadırı
  • çadır kantler
  • deprem çadırları
  • afet çadırları

Mülteci Çadırları zorlu koşullarda kullanılmak üzere imal edilen genel maksat Çadırlarıdır.