Depo Çadırı

çadır

Depo Çadırı

Depo Brandası kurulumu ve kullanımı kolay gerekli çadır çeşitlerinden sadece biridir.

Bu çadır hem eşyalarınızı hem değerlerinizi korumakta büyük önem taşımaktadır.

Depo çadır modelleri

Depo Çadırı Fiyatları 2020

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz.

Branda Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız

depo brandaları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır

Depo çadırve fabrika çadırları şekil olarak üçgen , prizmatik ve yarım daire olarak imalatı yapılır.Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir.diş kaplama ise pvc polyester brandadır. kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır,perde kapı olarak yapılmaktadır.

Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı, endüstiryel çadır  ,stoklu malzeme depolama çadırı,yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı,araç garajı,endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

 

1976 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından 2 Yıl Garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Depo çadır Sistemleri istanbul

Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir.diş kaplama ise pvc polyester brandadır.kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır,perde kapı olarak yapılmaktadır.

Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı ,endüstriyel çadır ,stoklu malzeme depolama çadırı,yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı,araç garajı,endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

Yapıyı kaplayan membran kumaş, yarı ışık geçirgen özelliğiyle aydınlatma amaçlı elektrik kullanımını minimuma indirger. İç mekandaki sıcaklığın sabit tutulmasına katkıda bulunur.

Yazın serin, kışın ılık bir ortam sağlar. Ayrıca istenmeyen haşarat, fare gibi zararlı varlıkların barınmasını engeller. Depolanan malzemenin dış çevre ile ilişkisini keser.

Depo çadır Tenknik özellikleri

Depo Çadırı Sistemleri Depo Çadırları Atık malzeme depolama Stoklu malzeme depolama Yığın depolama Tarımsal depolama (silo) İstenilen ebatlarda depo çadırı üretimi yapılmaktadır. Yan ve orta yüksekliği hesaplamalar sonucu istenilen ölçülere göre imal edilebilir.Esen rüzgara ve yığılan kara karşı dayanıklı olan bu yuvarlak hatlı yapılar her iklim koşulunda kullanılabilmektedir.

Kullanılan malzemeler depo edilecek ürüne ve iklim şartlarına bağlı olarak değişmektedir. İzoleli ve izolesiz olarak üretilebilmektedir. Yapının çelik kısmı, istenilen ebatlara göre, statik hesaplamalar sonucu oluşmaktadır. Çelik aksamı elektro galvaniz ya da elektrostatik toz boya kaplamalı olabilir.

İskeleti bir bütün olduğundan ayrıca ek destek gerektirmez. Bu özelliği sayesinde içerisinde kamyon forklift gibi araçlar çok rahat bir şekilde hareket edebilmektedir. Dış kaplaması pvc polyester brandadır.

Taşınabilir özelliğe sahiptir. İstenildiğinde ek özellikler yapılabilir.

Firmamız çadır alanında rakiplerine karşı oldukça fark atmış olup uzun yıllardır kazanmış olduğu iş tecrübesiyle çadır alanında büyük gelişmelere imza atmıştır.

Depo çadır sistemleri bunların en önemlisi olup teknik tecrübe açısından da en çok dikkat edilmesi gereken bir çadır türüdür.

Firmamız her türlü depo çadırının üretim ve montajı yapmakta olup satış sonrasında her türlü destek vermektedir. Depo çadırı adından da anlaşılacağı üzere şantiye ve birçok alanda depolama için kullanılmaktadır.

Kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteren depo çadırının ömrü genel olarak uzun yılları bulmaktadır.

Depo Çadırlarımızın Kullanım Alanları.