İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İftar çadırlarımız ramazan ayında yemekhane çadırı, konser çadırı ve etkinlik çadırı olarak kullanılmaktadır. Demonte sistemli olan iftar çadırlarımız kolay sökülür ve takılır bir sistem olup satılık haricinde kiralıkda verilen iftar çadırlarımız montajı ve sökümü firmamız tarafından yapılmaktadır.

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İftar çadırı fiyatları hesaplamada pek çok etken fiyatı yükseltebilir ya da düşürebilir. Çadırın kurulacağı alan, büyüklüğü, ek özellikleri, kullanılan malzemenin niteliği gibi pek çok dış ve iç etkenler fiyatı etkilemektedir. Özellikle belediyelerin her yıl ihtiyaç duyacakları iftar çadırının kalitesiz üretimden ziyade uzun ömürlü olmasına dikkat edilmelidir. Kısa vade düşünülerek alınan ucuz çadırların ömrü kısa olmakta, sıkıntı çıkarmakta ve maliyeti de arttırmaktadır.

İftar ve tören çadırları bilindiği üzere ramazan etkinliklerinde kullanılan topluluk çadırlarından oluşmaktadır bu çadırlar altında binlerce insan iftar ede bilir yemek yiye bilir aynı zamanda etkinlik alanında kullanım açısından daha seri ve kullanışlıdır.

Oruç tutarak geçirdiğimiz ramazan ayında en çok ihtiyaç duyulan ramazan çadırı cme branda firması tarafından ihtiyaca uygun boyutlarda üretimi yapılmaktadır.  Hem dinimiz de hem de geleneklerimiz de var olan yardımlaşma ve paylaşma amacı ile oluşturulan iftar çadırı en çok muhtaç olanlar için kurulmaktadır. Aynı zamanda yoldan geçen, geç kalan ve tüm oruçlularında katılacağı bu iftar sofraları geniş alanlara kurulmaktadır. Her daim çok sayıda misafiri olan bu sofralar için geniş çadırlara ihtiyaç duyulmaktadır. 1980 den beri adından sıkça bahsettiren favori branda firması çadırın her çeşidini üretmekte olup bu alanda hizmet vermektedir. İftar çadırının büyüklüğü, ,istenilen boyutu ya da özelliklerine dair her çeşidi bulmak mümkündür. B üt çadırları büyük aile iftarları için de kullanabilirsiniz.

İftar & Tören Çadırları

Tören ve iftarlar da kullanılacak olan bu tip çadırlar açılış konuşmalar geçişler bayram konuşmaları gibi benzerine çok rastladığımız etkinlikler dede kullanıma uygundur bu tip çadırların asıl amacı yazın güneşten korunması ve kışın yağmur kar gibi etkenlerden korunması amacıyla üretilmiştir.

İFTAR ÇADIRI

İFTAR ÇADIRI

İftar çadırları ramazan çadırları olarakta bilinmektedir bulunduğu ortamdan maksimum verimlilik almak için tasarlanmış bu yapılar kötü hava koşularından etkilenmez iftar ve törenlerde açılışlarda sıkça kullanılmaktadır iftar çadırımız bir çok il ve ilçede kurulmakta ve çadırlarınızın kurulumunu gerçekleştirmekteyiz ülkemizin 81 ilinde kurulum yapılması mümkündür