HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Merhaba ;
Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden CME BRANDA yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

CME BRANDA olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Depo ÇadırıŞantiye ÇadırıŞeffaf BrandaYarasa ÇadırıPergole TenteKiralık ÇadırAfet ÇadırıDeprem ÇadırıMülteci Çadırıİnşaat Brandası ve Kamelya Çadırı  imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.

CME BRANDA güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi CME ÇADIR ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.
Saygılarımızla…

CME BRANDA olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Depo Çadırı,Şantiye Çadırı, Şeffaf Branda,Yarasa Çadırı, Pergole Tente, Kiralık Çadır,Afet Çadırı,Deprem Çadırı,Mülteci Çadırı,İnşaat Brandası ve Kamelya Çadırı imalatı konusunda hizmet vermekteyiz.