TENTE

Tente

TENTE

Cme Çadır, İstanbul’un Asya ve Avrupa yakasındaki ilçelerinde çadırcı olarak hizmet veren branda tente imalatçısı bir firmadır.
Faaliyete başladığı günden itibaren kaliteli malzeme ve titiz işçiliği birleştirip siz değerli müşterilerinin isteklerine en uygun çözümü üreterek hizmet vermeye devam etmektedir.

raylı tente sistemleri, körüklü, mafsallı ve sabit tenteler den farklı olarak belli bir iskelet ray sistemi üzerine kurulmuş ve adındanda anlaşılacağı gibi ray üzerinde ileri geri hareket ettirilebilen bir tente sistemidir. Cme Branda Ray sistemi sayesinde tente, dilendiği kadar alana gölge verir.

 

Tente

Tente

TENTELERiN KULLANIM ALANLARI

Raylı tenteler, kullanıldıkları mekana göre imal edilebiliceğinden hem küçük hemde büyük alanlarda kullanılabilir. Cafeler, Otel bahçeleri yada gölge ve yağmur koruması istenen her mekanda kullanılabilirler. Sistemin rayları sayesinde büyük bir alanda birden fazla tente kullanmak yerine bir raylı tente ile dilenen alana gölge ve yağmur koruması yapılabileceğinden son derece kullanışlıdırlar.
Raylı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve Raylı fonksiyonu sayesinde ileri geri hareket edebilme özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Raylı tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların bahçeleri ile evler ve villalarda kullanılabilir.

1980 yılından bu yana Raylı tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce Raylı tente montaj kurulum hizmeti vermiştir.

Raylı tenteler dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanım alanlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal Raylı tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü otomatik tentenin ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun Raylı tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Katlanır kollu tente:

Eğim ayarlı tenteler :

Körüklü tente :
Spotlu Tente :

Tek taraflı tente :

Çift taraflı tenteler :

Sabit tenteler :

Manuel tenteler:

Motorlu tenteler:

  • Sensorlu tente seçerseniz yağmurdan, güneşten ve rüzgardan tentenizin zarar görmesini engellersiniz. Sensorlar ayni zamanda tentenin altındaki mobilyaların korunması açısından önemlidir.
  • Tenteyi kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
  • Tentenin kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır.
  • Tentede kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.