Kamelya Çadırı

Kamelya çadırı

Kamelya Çadırı

Kamelya Branda portatif oluşu kolay kurulumu sağlam duruşu cazip renk seçenekleri ( 400 adete yakın ) kurulumu kendiniz yapabilme kolaylığını sağlayıp değişik görünüm şekilleri sunmaktadır.

Kamelya Çadırı

Kamelya Çadır Branda geçmişten günümüze gelen şık dekoratif görüntü kirliliği bulunmayan gereksiniminde her yere taşına bilen apar atları son derece sağlam ve branda aksamı son derece dayanıklı malzemelerden oluşan bir gölgelik biçimidir serin bir gölgelik denince aklınıza gelecek ilk modellerden biridir kurulum ve branda yapısı tamamı ile gölgelendirme ve şıklık için kullanılmıştır

KAMELYA BRANDA ÇADIRI NEDİR?

 Kamelya çadırı, bahçe ve dış mekanlarda kullanılan kamelyaların gerek üzerine gerekse komple kamelya şeklinde yek bir kamelya şeklinde yapılan branda çeşididir.

Kamelya (Kameriye) üstü kapalı, ahşap ya da demir gibi çeşitli malzemelerden yapılan alt tarafında oturma gurubu koyabileceğiniz ortalama 6-8 kişilik olan kamelyalar mekânına göre (bahçe, site bahçesi, havuz başı, plaj, vb.) kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen gibi çeşitli şekilleri bulunan ortama şıklık ve estetik katan gölgeleme elemanlarına denir.

kamelya branda

kamelya branda

KAMELYA ÇADIRI KULLANIM ALANLARI

 Kamelya çadırları ev bahçelerine, cafe, otel, restaurant gibi mekanların dış alanlarına ve bahçelerine uygulanır.
NEDEN KAMELYA ÇADIRI ?

Kamelya çadırların en önemli özelliği ve tercih edilme nedeni hali hazırda sahip olduğunuz kamelyaların ihtiyaçlarınıza göre üstüne ve yan bölümlerine uygulanabilir olması hemde bahçelerinize kamelya yaptırmak istediğinizde fakat fiyatlarının pahalı olması nedeni le kamelya çadırlarının çok daha uygun olmasıdır.

Branda, çadır ve  tente  sektörlerinde profesyonel hizmet veren firmamız, bu güne kadar yüzlerce kamelya çadırı kurulum hizmeti vermiştir.

Kamelya tente

Kamelya tente

  Kamelya çadırı dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmiştir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal kamelya ve kamelya tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü kamelya çadır ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun kamelya branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

 

 

Kamelya Çadırı Modelleri

Kamelya Branda Çadır Tente