Kamelya Çadırı

Kamelya çadırı

Kamelya Çadırı

Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmiştir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal kamelya ve kamelya tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü kamelya çadır ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun kamelya branda ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.

Kamelya Branda portatif oluşu kolay kurulumu sağlam duruşu cazip renk seçenekleri ( 400 adete yakın ) kurulumu kendiniz yapabilme kolaylığını sağlayıp değişik görünüm şekilleri sunmaktadır.

Kamelya Tente Kullanım Alanları

Kamelya Çadır geçmişten günümüze gelen şık dekoratif görüntü kirliliği bulunmayan gereksiniminde her yere taşına bilen apar atları son derece sağlam ve depo branda aksamı son derece dayanıklı malzemelerden oluşan bir gölgelik biçimidir serin bir gölgelik denince aklınıza gelecek ilk modellerden biridir kurulum ve tente yapısı tamamı ile gölgelendirme ve şıklık için kullanılmıştır

KAMELYA Gölgelendirme NEDİR?

 Kamelya tente, bahçe ve dış mekanlarda kullanılan kamelyaların gerek üzerine gerekse komple kamelya şeklinde yek bir kamelya şeklinde yapılan branda çeşididir.

Kamelya (Kameriye) üstü kapalı, ahşap ya da demir gibi çeşitli malzemelerden yapılan alt tarafında oturma gurubu koyabileceğiniz ortalama 6-8 kişilik olan kamelyalar mekânına göre (bahçe, site bahçesi, havuz başı, plaj, vb.) kare, dikdörtgen, altıgen ve sekizgen gibi çeşitli şekilleri bulunan ortama şıklık ve estetik katan gölgeleme elemanlarına denir.

kamelya branda

kamelya branda

KAMELYA ÇADIR Teknik Özellikleri

çadırların en önemli özelliği ve tercih edilme nedeni hali hazırda sahip olduğunuz kamelyaların ihtiyaçlarınıza göre üstüne ve yan bölümlerine uygulanabilir olması hemde bahçelerinize kamelya yaptırmak istediğinizde fakat fiyatlarının pahalı olması nedeni le kamelya çadırlarının çok daha uygun olmasıdır.

Kamelya tente

Kamelya tente

 Kamelya dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Çadır Branda geçmişten günümüze gelen şık dekoratif görüntü kirliliği bulunmayan gereksiniminde her yere taşına bilen apar atları son derece sağlam ve branda aksamı son derece dayanıklı malzemelerden oluşan bir gölgelik biçimidir serin bir gölgelik denince aklınıza gelecek ilk modellerden biridir kurulum ve branda yapısı tamamı ile gölgelendirme ve şıklık için kullanılmıştır

 

 

Kamelya Çadır Ürün Modelleri