Alev Yürümez Yanmaz Branda

Alev Yürümez Yanmaz Branda

Alev Yürümez Yanmaz Branda

Alev Geçirmez Branda Cme Branda Tente, Gölge sistemleri,yanmaz branda Isı Yalıtımlı Branda Şantiye Çadırı,Beton Yorganı gibi alanlarda tercihen kullanılan ürünümüzdür. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir üründür. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürün örtü olarak kamp çadırı olarak imal edilebilir. Tüm branda ürünlerinde ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Yanmayan kumaş yoktur. Bu kumaş türleri içten içe yanarlar. Alev yürütmez özellikleri mevcuttur.

Alev Yürümez Yanmaz Branda

Alev Yürümez Yanmaz Branda

Yanmayan branda kumaşı ürünleri için firmamızla iletişime geçiniz.

Kumaşlarımız yanma ve alev almaya karşı sertifikalıdır.

alev yürütmez çadır

alev yürütmez çadır

Avrupa ve yerli olmak üzere 2 seçeneği mevcuttur. Avrupa kumaş kesici bir alet haricinde hiçbir şekilde yırtılmama özelliğine sahiptir.

Ürünün kurulacağı ortama en uygun, istek ve ihtiyaçlarınızı en yüksek seviyede karşılayacak olan branda tente ve minder siparişlerinizi en kullanışlı projeyi hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.

Alev yürütmez çadır imalatımız da bulunmaktadır.

Yanmaz Branda Çadır modelleri satıcı firması Biz iyi kalite UV su geçirmez lamine Branda Çadır, Anti ağır plastik branda Güvenlik: dış kaplama, UV stabilize, uzun vadede kullanım alev geciktirici PVC

Alev yürütmez çadır branda kumaşları fiyatları konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız Branda çadır sektöründe aklınıza gelebilecek tüm ürünleri mimarları ile tasarlayarak size sunmaktadır. Ürünlerimiz için teknik çizim talebinde de bulunabilirsiniz. Yanmaz kumaş branda ve çadır modellerimizin gerekli alev yürütmez belgeleri mevcuttur.

Isı Yalıtımlı Branda Nedir ?

ısı yalıtımı sıcak hava ve soğuk havanın birbiri ile buluşmasını engellemektir.Isı yalıtım amaçlı branda bu amaç için üretilmiş bir üründür.

Yanmaz Branda Kullanım Alanları Nelerdir ?

Yanmaz branda kumaşları genellikle Şantiye çadırı Depo çadırı gibi yada insan ve hayvan barınma çadırlarında kesinlikle kullanılmaktadır.

Diğer özel kullanım alanları size bağlıdır. Özel kullanıma açıktır

Su geçirmez pilsa branda kumaşlar koruma örtüsü ve branda kapama olarak kullanılabilir.

Isı Yalıtımlı Brandaların Özellikleri

  1. Isı yalıtımlı branda da sizler dışarıdaki havadan etkilenmez.
  2. Su geçirmez yapısıyla yağmur gibi doğal olayları sizi etkilenmektedir.
  3. Sizlerde ısı yalıtımlı brandalarınızı hızlı yaptırarak dış olaylarla ilginizi kesebilirsiniz.
  4. Isı yalıtımlı branda kumaşı su geçirmez yapısı ve kalın pvc kaplama sık dokuma sayesinde soğuk havalarda sizi oldukça iyi koruyacaktır.
  5. Şantiye çadırı, barınma çadırı, askeri çadırlarda kullanılabilir.

Isı Yalıtımlı Branda Fiyatları

  • Kaliteli kumaşlarımız ile uygun fiyatlara imalatını gerçekleştiriyoruz.
  • Sizlere özel kampanyalarımız mevcuttur.
  • yalıtımlı çadır brandası m2 fiyatları için

çadır

depo çadırı beton yorganı gibi ürünlerde ihtiyaç duyulduğu için ürünün iç kısmına elyaf yada hava kabarcıklı alüminyum fol yolu plaka montajlanarak satılmaktadır.
Özel projeleriniz ısı yalıtımlı naylon branda ile tasarlanabilir.

Branda Beton Yorganı

Isı Yalıtımlı Kumaş  Kullanılarak Şantiye Çadırları, Hangar Çadır, Uçak, Helikopter,Hayvan Barınma çadırları,Depo çadırları imalatı yapmaktayız. Gelişen inşaat sektörü için beton koruma yorganları imalatı yapmaktayız.