KİRALIK ÇADIR

KİRALIK ÇADIR

KİRALIK ÇADIR

ÇADIR VE AKSESUARLARI KİRALAMA

Her türlü etkinlikleriniz için açık arazilerde yada kendi belirlediğiniz alanlarda farklı görsellikteki çadırlarımızı en uygun fiyatlar ile kiralama yapabilirsiniz.

Kısa süreler için büyük alanlara ihtiyaç duyduğunuz zaman her türlü çadır ve branda ihtiyacınızı  gidermek ,kapalı hazır , elverişli alanlara sahip olmanız için size ideal çözümler sunuyoruz.

KİRALIK ÇADIR

KİRALIK ÇADIR

9 m2’den, 20.000 m2’ye kadar farklı modellerde kiralık çadırlarımızla ve bunların iklimlendirilmesi, (ısıtma-soğutma) genel aydınlatması, süslemesi, zemin-podyum ve halı kaplaması ile ihtiyaç duyacağınız tüm kiralık sistemlerle; ramazan ve iftar, açılış törenleri, kongreler, davet-kokteyller, nişan-düğün, tüm fuar ve outdoor etkinlikleriniz için branda ve aksesuarları kiralama konusunda hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kiralık Çadır Fiyatları

İstanbul Kiralık Çadır Fiyatları

Dilerseniz organizasyonlarınızın altyapı lojistiğini gerçekleştirir; ya da süpervizör hizmeti de verebiliriz. Çelik ve Membran yapılar estetik ve fonksiyonelliği ile birlikte imalat ve montaj sürelerinin kısalığı ile de tercih edilir. Yağmur, kar, rüzgâr ve fırtınaya dayanıklılığı ile her türlü organizasyonun özellikle davet- kokteyl, açılış, fuar, kongre, seminer ve protokoller için vazgeçilmez olmuştur.

KİRALIK ÇADIR

KİRALIK ÇADIR

Alanında uzman, dinamik kadromuz ve iş disiplinimiz ile konuklarınızı konuklarımız kabul ederek ağırlamak için çalışıyoruz. Kaliteli ve güvenilir yapılar oluşturmak için sizlerin de destekleriyle her zaman daha iyisi için çalışmaya devam edeceğiz. “BİZ SİZİNLE BİR EKİBİZ”Kiralık Çadır Organizasyon her konuda “Çözüm Ortağınız Olmaya” devam edecektir.

Kiralık Çadır Avantajları

İstediğiniz özelliklerde ve yüksek kalite standartlarında depo sahibi olabilirsiniz,

Kiralamayı tercih ederek büyük ve riskli yatırımlardan kaçınır,

küçük bir başlangıç sermayesi ile depo çadırınızı kiralarsınız.

Maliyetlerini düşürerek rekabette avantaj sağlarsınız.

Deponuzu, hizmet verdiğiniz ya da vereceğiniz en yakın alana götürerek, verimliğinizi ve karınızı arttırabilirsiniz.

Vergi avantajı sağlarsınız. Çok kısa temin ve montaj süreleri ile zaman konusunda daha rekabetçi olabilirsiniz.

Modüler olması özelliği ile deponuzu istediğiniz zaman, istediğiniz kadar büyütebilirsiniz.

Kiralık Çadır hizmeti ile, depo çadırınız her zaman CME Branda’nin güvencesi ve kalitesi altındadır.

İstanbul Çadır Fiyatları

Çadır kiralama hizmeti veren İstanbul Çadır firmamız aynı zamanda ürünlerin satışını yapmaktadır. Son zamanlarda pratik kurulumu ve görselliği ile rağbet gören portatif hızlı kolay kurulum gazebo çadır tente satın almak ve en ucuz uygun fiyat teklifi almak için İstanbul çadır firmamız ile iletişime geçiniz. 3*3m, 4*4m, 3*6m, 4*8m, 2*2m, 5*5m gibi değişik boy ve ebatlarda gazebo çadır tente satışı yapan firmamız ürettiği ve ithal ettiği çadırlar ile İstanbul ve Türkiye de gazebo portartif çadır çardak tente satışında lider firma olmuştur. İstanbul geneli depolarımız ve sayısız renk ve ebatta çadırlarımız ile ucuz fiyatlı çadırı İstanbul Çadır firmamızdan satın alabilirsiniz. Gazebo tente gölgelik haricinde düğün çadırı, piknik çadırı, ramazan iftar çadırı alüminyum ve çelik konstrüksiyon hi-tech çadır, büyük organizasyon etkinlik ve fuar çadırları nı firmamızdan satın alabilirsiniz ve en ucuz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yarasa tente çadır branda modelleri

[envira-gallery id=”190″]

Depo çadırı modelleri

[envira-gallery id=”151″]