Manej Çadırı

manej çadırı

Manej Çadırı

At biniciliği yapılan sahaların kapatılmasında kullanılan manej çadırları isteğe bağlı boyutlarda yapılabilmektedir. Manej çadır kurulumu yapılırken sadece çadır ihtiyacını değil aynı zamanda saha kumu, sulama sistemi, ışıklandırma ve tribünlü sistem ile birlikte tam sistem manej çadırı oluşturmaktadır. Ekibimiz size istediğiniz sürede hızlı bir şekilde istediğiniz boyutta manej çadırları montajlanmaktadır. Satış, montaj ve satış sonrası destek hizmetiyle sizlere eksiksiz hizmet sunmaktadır. Yarım daire ve prizmatik şekillerde üretilen çadır ısı yalıtımı sağlanarak her mevsim kullanmaya elverişli olarak hazırlanmaktadır. Manej çadırına hazırlanan sistem için havalandırma kapısı uygulanarak havalandırma sağlanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sürgülü kapı eklenebilir. Aynı zamanda doğalgaz ısıtma sistemi de monte edilerek manej çadırının tam sistem olarak oluşturulmaktadır. Cme Branda Sistemleri

manej çadırı

manej çadırı

Manej Çadır Sistemleri

Manej Çadır Sistemleri

Daha çok at biniciliği alanında atların sahalarının kapatılmasında kullanılan bir çadır türüdür. Büyük bir alana sahip olan manej çadırı at biniciliğinin yanı sıra depolama işlemleri içinde kullanılmaktadır. Tek başına kullanılmayan bu çadır türünde mutlaka sulama sistemi, kum ve ışıklandırmada kullanılmaktadır. At eğitimi veren birçok firma manej çadırları kullanmakta olup eğitimlerini bu çadır altında vermektedir. Özellikle kötü hava şartlarında ihtiyaç duyulan manej çadırları büyük olması sebebiyle de oldukça fazla kişinin ihtiyacına çözüm olmaktadır.

at binicilik çadırı

at binicilik çadırı

Pratik bir şekilde sahaya kurulan bu çadır maliyet açısından çok fazla sorun teşkil etmemektedir. Malzemesi pahalı olmayan bu çadır sistemi eğitim at biniciliğinin yanı sıra bir çok spor dalında avantaj sağlamaktadır.

İnsanların son yıllarda çelik iskeletli çadır sistemlerine bu denli rağbet etmesinin sebebi hiç kuşkusuz ki, kolay kurulum avantajı sağlamaları ve alternatif seçenek olarak kısa sürede üretimden geçmektedir. Manej çadırı sistemleri de, özellikle binicilik sporu yapmak isteyenler ve bu spor için alan üretmek isteyenler arasında popüler olarak tercih edilmektedir.

Binicilik sporu dışında depo alanı olarak da üretimi gerçekleştirilen bu sistemler ile, herhangi bir malın ya da ürünün deposu olarak da hizmet vermektedir. Çelik sistemler zarfından üretim gerçekleştiğinden, sağlam ve hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen manej çadırı, depo ya da binicilik eğitim faaliyetleri için kullanılarak, alternatif amaçlara da hizmet etmektedir.