Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tente kendi imalatımız olup, avrupa kumaşı renk solmazlık bakımından 5 sene garantilidir. Mekanizma alt kısımda bulunan kolları ve ön tarafta bulunan ön paneli aliminyum olup arka kısımda 40*40 mm demir profil bulunmaktadır. Mafsallı tente üzerine istenilen logo ve ya karakter uygulaması yapılmaktadır. 1,50, 2,00, 2,50 ve 3,50 cm ye kadar ileriye açılmaktadır.

Mafsallı Tente

Mafsallı Tenteci

Tente Modelleri

[envira-gallery id=”296″]

Uygun Fiyatlı Ekonomik Tente Modeli Cme Branda Tente Sistemleri Firmamız Garantili montaj ve Ürün Satmaktadır.

Mafsallı sistem tenteler manüel olarak açılıp kapanmaktadır. Dilerseniz tente sistemine motor takılarak otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabiliriz.

Tente fiyatları arasında en ekonomik ve kullanışlı tente modelidir.

MAFSALLI TENTENİN KULLANIM ALANLARI

Tente açılımı maksimum 350 cm dir. Fakat bu mesafe maksimum 6 metre boy için geçerlidir. Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Mafsallı tente adı mafsal yani eklem adından gelmektedir. Tentenin bir dirsek gibi hareket eden kollarının dışa doğru düzelerek açılmasıyla olduğundan mafsallı yani eklemli tente adını almıştır. Mafsallı tentenin açılan kolları maksimum 3.5 metreye kadar öne doğru uzayabilir. Fakat bu tente boyunun altı metre olması durumunda sağlanabilir. Alacağınız tentenin mafsallı olmasına karar vermeniz, aslında en doğru kararı verdiğiniz anlamına gelmez. Çünkü tente ebatlarınız mafsallı tente yapımı için uygun ölçüleri taşımayabilir. Ayrıca üç metreye kadar yapılacak bir tentenin iki metre ya da 1.85 metreden büyük herhangi bir ebatta olması durumunda da ödeyeceğiniz ücret değişmez. Yani 1.85 boyundaki mafsallı tente için ödeyeceğiniz rakamla 3 metrelik mafsallı tente için ödeyeceğiniz rakam arasında önemli bir fark olmayacaktır.

MAFSALLI TENTELERiN KURULUMU

Mafsallı tenteler genelde mobil olarak kullanılır. Fakat sabit noktalar için direklere montajı gerçekleştirilerek daha sağlam ve kullanışlı hale getirilebilir. Her çeşit kumaşın rahatlıkla uygulanabileceğini söyleyebiliriz. Çift açılır tenteler için yine uzaktan kumanda, motor, sensör gibi uygulamalar kullanabilmektedir.

MAFSALLI TENTELERiN ÖZELLİKLERİ

Cephe Uzunluğu: Minimum 2.00 cm / Maksimum 7.00 cm — İleri Doğru Açılımı : 3.00 cm/4.00 cm/5.00 cm/6.00 cm/7.00 cm — Eğim Açısı: 0 – 45 — Kontrol: Manüel Elle Çevirme kolu Yardımıyla Açıp Kapatabilirsiniz.

MAFSALLI TENT FİYATLARI?

Mafsallı tentelerin fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 5253 21 72 ” nolu numarayı tuşlayarak mafsallı tentemizin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.