Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit tente kendi imalatımız olup genel itibari ile mekanın daha şık göstermesi amacı ile yapılmaktadır ve istenilen ebatlarda yapılabilmektedir. Sabit Tente‘nin Seçilen kumaşına göre 1 ila 5 yıl arasında garanti kapsamı vardır . Otellerin camları restaurant veya mekan girişlerinde şık tasarımıyla kullanılmaktadır. Demir kutu profil kullanılıp istenilen renge boyanmaktadır. Yarım ay veya dikdörtgen şekline istenilen şekle göre tasarım yapılmaktadır. Kullanılan kumaş ispanyadan ithal edilmiş olup renk solmazlık bakımından 5 yıl garanti kapsamındadır. Sabit tente dış mekan veya iç mekan olmak üzere uygulanan tente sistemidir. Ödeme şekilleri peşin veya kredi kartına taksit şekilleri bulunmaktadır. Maksimum 7 iş günü içinde teslim edilmektedir.

Sabit Tente

Sabit Tente

Tente

[envira-gallery id=”217″]

Sabit Tente Ekonomik Tente Modellerimizden Biridir.Genellikle estetik görünüme önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilir.Balkon Pencere üstü yürüyüş yolu tente sistemlerimiz için iletişime geçiniz.

SABİT TENTENİN KULLANIM ALANLARI

Genel olarak cephenin durumuna ve müşterinin tercihine göre farklı şekillerde ve boyutlarda tasarlanabilen uygulandığı bina ve mekanlara estetik bir görüntü kazandıran bir tente modelidir. Bir çok mekanda dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Sabit tente uygulanan alanlarda açılıp kapanmasına gerek kalmadan iyi havalarda gölgeleme, kötü havalarda ise yağmurdan korunma alanları yaratır.

SABİT TENTE KURULUMU

Bu konu hakkında yardıma ihtiyacınız var ise bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizler sizlerin tente yaptıracağınız yere gelerek ölçüler almaktayız. Bu ölçüler doğrultusunda istediğiniz tente şeklini ve modelini bizlerle paylaşmanız gerekmektedir. İsterseniz tente üzerlerine marka isminizi de yazabilmekteyiz. Ölçüler alındıktan ve tente çeşidi belirlendikten sonra monte etme işlemi için tekrar sizlerin mekânına gelmekteyiz. Özenle ve dikkatlice yapılan monte işlemi sayesinde artık tentenizi rahatlık ile kullanabilirsiniz. Sabit tenteler genellikle reklam amaçlıda kullanılabilmektedir. Bizler her zaman size bu konuda yardımcı olabilmekteyiz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en kısa zamanda sizlere hizmet vermekteyiz. Tente konusu bir dükkân ya da bir sektör için oldukça önemli olmaktadır. Bizler bu konuda ün yapmış ve başarıyı sağlamış bir firma olmaktayız. Sizleri mağdur edecek her türlü davranıştan fazlası ile kaçınmaktayız.

SABİT TENTE MODELLERİ

Tenteler, özellikle aşırı sıcak veya yağmurlu günlerde, dükkanların önünde gördüğünüz koruyuculara verilen genel isimler olsa da, kendi arasında birçok türü vardır. Hareketli tenteler, mobil yani seyyar tenteler, mafsallı vb gibi oldukça geniş uygulama şekli bulan tenteler için en çok rastlanılan türlerinden biri olan sabit tente konusunda imalat yapan firmalar arasında yer alan Favori Branda bu tentelerin tasarımından işler hale getirilip teslimine kadar olan süreçte hizmet vermektedir.

SABİT TENTE FİYATLARI?

Sabit tente fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 253 21 72 ” nolu numarayı tuşlayarak Sabit tente fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de branda fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.