Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda cam gibi yüzeye sahip ve kalınlığını dilediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz bir mika sistemine sahip olmak ister miydiniz?

Şeffaf Mika fiyatları için linki tıklayınız. Şeffaf kaplama ve kamelya sistemlerini ücretsiz keşif yapmaktayız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Çok amaçlı kullanılabilen, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir uygulama işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan çadır sistemleridir.

Genelde mekanların dış tarafında kalan uzantılarında yada sonradan çıkma olarak yapılan soğuk, yağmur, kar ve rüzgar gibi doğal etkenlerden koruyan ve hammaddeleri, mika ve polyester olan şeffaf bir kapalı uygulamadır.

Şeffaf Sigara içme alanı ve diğer modellerimiz için iletişime geçiniz.

Şeffaf Kapama Fiyatları Mika Naylon Fiyat

2019 Güncel Şeffaf Mika Toptan Fiyat Listesi

  • 3 mm Branda 93 Tl +kdv 1 m2
  • 2 mm Şeffaf Mika Branda 83 Tl +kdv 1 m2
  • 1 mm Şeffaf pvc Branda 60 Tl + kdv 137 cm
  • 0.80 mm Şeffaf fermuarlı Brandacı 55 Tl +Kdv 137 cm
  • 0.60 mm Şeffaf Kış Bahçes Brandası 48 Tl + Kdv 137 cm
  • 0.50 mm Şeffaf Brandalar 40 Tl + Kdv 137 cm

0,50 mm 0,60 mm 0,80 mm 1 mm şeffaf mika kumaşların en ölçüsü 137 cm dir. Boydan 1 metre kesildiğinde 137 cm olarak çıkmaktadır. 2 mm ve  3 mm şeffaf mika kumaşlar 1 metre genişliğe sahiptir. kesildiğinde 1 m2 çıkmaktadır.

Şeffaf Stor Branda Çeşitleri

[envira-gallery id=”143″]

 

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf Brandaların Teknik Özellikleri

Harika bir ısı yalıtımı sağlar ve sızdırmazlık özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra zengin çeşidi ile mekanların estetiğine uygun olarak yapılabilir olması ile görsel açıdan bina ile uyum sağlar. Bunun yanı sıra kış bahçesi brandası dayanıklıdır.

Dört mevsim kullanılabilir özelliğine sahiptir.
Şeffaf Fermuarlı Branda Uygulama Alanları

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz  konuların başında gelmektedir. Gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınız gerekse cafe, otel, yada benzeri  kurumsal şeffaf mika pvc ihtiyaçlarınız için olsun her türlü şeffaf stor ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve  ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun şeffaf kış bahçesi ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla depo çadırı sunar.