Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar ürünlerimiz; optimum mukavemet, yerinde hızlı kurulum, kolay söküm, taşınabilirlik, uzun ömürlülük prensipleri doğrultusunda uzman mühendis ve mimar kadromuz tarafından tasarlanıp Cme Brada Fabrikaları’nda yüksek kalite profillerden üretilmektedir. daha detaylı bilgi için iletişim kurmanızı tavsiye ederim

ÇELIK KONSTRÜKSIYON ÇADIRLAR

ÇELIK KONSTRÜKSIYON ÇADIRLAR

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar; imalat sürecini de kapsayan çadır tasarımları olarak sektörde kullanılmaktadır. Konstrüksiyon Çadır aynı zamanda çadır imalatında teknik hesaplamalar, gerçek tasarım ve projelendirme süreci ile yapım aşamasını (montaj ve kontrol süreçleri dahil) karşılamaktadır.

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar

Çelik Konstruksiyonlu Çadırlar

Konstrüksiyon; yapılacak bir işte projelendirme sürecinin sonrasında gerçekleştirilen yapım, yapı, inşa ve inşa etme aşamalarını karşılayan bir terimdir.

Tasarım ve dizayn anlamında da kullanılan konstrüksiyon çadır imalatında sektöre son dönemde özellikle kalite anlamında büyük bir ivme kazandırmıştır.

Statik denge ve mukavemet hesapları, kaynak, kesim, büküm, boya işlemlerinin tamamı firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir.

Çelik konstrüksiyon çadırlarımızı, Düğün, Konser, Sergi, Açılış, Toplantı, Fuar, Kongre, Festival ve Kokteyl organizasyonlarınız için kullanabilirsiniz.

Çelik konstrüksiyonlu çadır yapılarımızın üretiminin her aşamasında yapılan testlerle imalat kalitesinin yanı sıra müşterilerimize Cme Branda güvencesini iç rahatlığıyla garanti ediyoruz. Projelendirme ölçütümüz sadece yapının estetik görünüm ve işlevselliğiyle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda sismik aktivite ve ağır hava şartlarına karşı can ve mal güvenliğini de sağlamaktır.

Çelik çadırlarımızın sizlerin taleplerine göre projelendirilmesi ve talep edilen bölgesel yüklere mukavim olarak projelendirilmesi ve üretilmesi mümkündür.

Çelik konstrüksiyonlu çadırlar modellerimizde sizlere artılar katacak önemli detaylar üzerinde duruyor ve çelik çadır fiyatları için sizlere en uygun seçenekleri sunuyoruz. Tüm çelik iskelet sistemini oluşturan yapı elemanlarına standart işlem olarak makine ve otomobil parçalarında korozyona karşı uygulanan dayanıklı boyayla kaplama yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin talebi ve ihtiyacı doğrultusunda çelik profiller sıcak daldırma galvaniz ile korozyona ekstra direnç kazanır.

Çelik Konstruksiyonlu Çadır Teknik Özellikleri

Cme Branda Çadır A.Ş. uzman tasarım ekibi siz müşterilerimize en doğru projeyi, en kısa zamanda, en ekonomik çözümlerle sunar.

konstrüksiyon çadır-konstrüksiyon çadır fiyatları-konstrüksiyon imalatı

Farklı kullanım amaçlarına göre özel olarak tasarlanan konstrüksiyon çadır ürünlerinin tercih çokça tercih edilmesinin nedenleri arasında;

 • hafifliği
 • yüksek mukavemet gücü ve dayanıklılık
 • elastic yapısı
 • süneklik özelliği
 • her türlü zemine uygun sınıflamalarının bulunması
 • demontabl özelliği ve kolayca demonte edilebilirliği
 • farklı zeminlere uygulanabilir olması
 • duvar ve zemininin rahat bir şekilde kaplanabilirliği
 • çetin hava şartlarına karşı dayanıklılığı
 • hızlı kurulum ve kolay söküm
 • taşınabilirliği
 • uzun ömürlü olması

gösterilebilir.

Diğer Çadır Modellerimiz

Depo çadırı modelleri

[envira-gallery id=”151″]