OTOPARK ÇADIRI

OTOPARK ÇADIRI

OTOPARK ÇADIRI

Otopark Çadırı İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda Otoparklarınıza şıklık ve koruma katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren cme branda, siz müşterilerimize branda’nın en kalitelisini sunmakta.

otopark çadırlarımız duruşu görünüşü ve yapısı ile bulunduğu ortamdan maksimum verimlilik ve şık dokusu ile mekanınıza görsellik katacak ve araçlarınızın güvenliğini sağlayacaktır oto park çadırlarının belli başlı korunmasını sıralayacak olursak güneş, dolu, yağmur, kar gibi etkenlerden korunarak boyası ve dış yüzeyi zarar görmemektedir otopark çadırlarımızı dünyanın bir çok ülkesine ihraç edip kurulumunu sağlamaktayız bilgi için iletişim kurmanız yeterlidir.

OTOPARK ÇADIRI SiSTEMLERi

[envira-gallery id=”262″]

CME Branda olarak otopark çadırı çeşitlerinde oldukça zengin bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Otopark alanlarınızın görseline uygun, kullanım alanlarını daraltmayan ve minimum alan işgal ederek en kaliteli otopark çadırı çözümleri sunmaktayız.

Otopark ve benzeri alanlarınız için çadır ihtiyaçlarınızda mutlaka bize danışmanızı tavsiye ederiz.

OTOPARK ÇADIRI NASIL YAPILIR

Otoparkınızın gölgelendirilmesi için yapılacak işlem ebatlara göre değişmektedir. Kullanılacak branda tipi, alana göre iskelet ihtiyacı olup olmadığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.

OTOPARK BRANDASININ DAYANIKLILIĞI

Otopark brandasında çelik konstrüksiyon sistemli membran branda kumaşı kullanılan ürünümüzdür. Tente yere veya yanına örülen duvara sabitlenerek montajı yapılır. Rüzgar ve depreme karşı dayanıklı sistem toprak altında kalan ayakları ile betonla sabitlenmektedir. Bir direk özelliği gören sistem darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

OTOPARK BRANDASI SİSTEMİ VE KULLANIMI

Otopark branda sistemlerimiz sizin dilediğiniz ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır. Estetik bir tasarım da yapılabilir. Yada sade ve ekonomik bir branda sistemi de kurulabilir. Otopark tente sistemlerinde kumaş için renk seçenekleri oldukça fazladır. Dilediğiniz alana uygun renkte otopark güneşlik tentesi yaptırabilirsiniz

OTOPARK BRANDASI FİYATLARI?

Otopark brandası fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” +90 (212) 253 21 7, ” nolu numarayı tuşlayarak Otopark brandası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de Otopark brandası fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cme branda iletişim adresleri

Cme branda iletişim adreslerinden bizlere ulaşarak teklif alabilir veya ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
+90 (212) 253 21 72 (iş)
info@cmebranda.com
FİŞEKHANE DERESİ CD NO 17 KASIMPAŞA – BEYOĞLU/İSTANBUL