AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

Akordion Çadır : Akordion Çadır Pratik açılır kapanır olup kamelya, mal depo malzeme yüklemede yağmur kardan korunmak amaçlı futbolcu saha ya  giriş çıkışlarda kullanılan zahmet etmeyen sistemlerden dir. İstenilen ölçü ve modelde Cme Çadır Branda Tente firmamız tarafından yapılan akordion tente çeşitleri sağlam estetik ve kolay ve çabuk kurulması nedeni ile müşterilerimizin en çok rağbet ettiği çadır modelidir.

Akordiyon tentemiz pratik açılır kapanır olup kamelya, mal depo önü ve futbolcu girişlerinde kullanılan yer teşkil etmeyen sistemlerimizdendir. İstenilen ölçü ve modelde firmamız tarafından yapılan akordiyon tente çeşitleri sağlam ve kolay kurulur olması sebebi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği tente çeşitleridir.

Günümüzde hızlı kurulumu ve pratik oluşu ve dayanıklı olması nedeniyle her geçen gün dahada fazla tercih edilmekte olan akordiyonel çadırların üretimi ankarada şirketimiz tarafından profesyonel ekibimizle yapılmakdatır. Ücretsiz teklif ve fiyat isteyebilirsiniz. Her boy renk ve desende çadır imalatımız bulunmaktadır. Dilerseniz şirketimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Akardiyon Tente Nedir

Tünel çadır sistemleri içine giren akardiyon çadırı son zamanlarda oldukça çok sık tutulmakta ve tercih edilmektedir. Cme branda bu alanda da kendini geliştirerek akardiyon çadır konusunda uzmanlaşmış ekibi ile her türlü sistemi kurabilmekte ve özel çizimlerini yapıp modelini oluşturmaktadır. Körük sistemi ile hava akımını oluşturan çadırda toplanabilme özelliği ile de bilinmektedir. Daha geniş bir alana sahip olan sistemde yapılan akardiyon tenteler genellikle rüzgâra dayanıklı olup uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Çok fazla noktada sabitleme gerektirmeyen akardiyon tente çadırlar kar biriktirmeme özelliğine de sahiptir. Çadırla ilgili bulacağınız tüm görsel ve bilgilere Cme branda web sitesinden ulaşabilir gerekli bilgileri almak için iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Akardiyon Tente Nasıl Yapılır

Akardiyon tente çadırını yapmadan önce kesinlikle rüzgâr yönüne dikkat edilmeli ve doğru orantılı kurulmalıdır. Çadırı sabit durdurmak için dört noktada sabitlemek gerekmektedir. Kurulumu kolay olan çadır genellikle amatör doğa sporcuları tarafından kurulan ve kamp hayatı için uygun olup geliştirilen bir sistemdir.

Akordiyon tente fiyatları,,

Firmamız cme branda her türlü branda ve tente işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Uygulamalarımıza bakmak ve net fiyatlar almak için sizleride firmamıza bekleriz. Akordiyon tente olarak net bir fiyat bulmak burdan zor. Çünkü istediğiniz modeller göre fiyatlarda oynama olacaktır. Bunun işin saha sağlıklı fiyat için firmamıza gelmek, ya da iletişime geçmek çok daha doğru olacaktır.

Akordiyon tente nasıl imalatı

Akordiyon tente ismi ile de anlaşılacağı gibi katlanabilir bit sistemdir. Yani dilediğiniz Zaman açarak kullanabilir, ya da dilediğiniz Zaman kapatabilirsiniz. Bu açılıp kapanan sisteme akordiyon sistem denmektedir. Her sistem de olduğu gibi bu sistemde de incirlikler vardır. Sitemi en ince ayrıntısı ve kalitesi ile firmamız cme branda olarak üretmekteyiz.

Akordiyon Tente

[envira-gallery id=”240″]