YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

Cme Çadır Tente Sistemleri olarak yarasa çadır konusunda da profesyonel uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Peki yarasa çadır nedir? Yarasa çadır belediye başkanlıklarının yönettiği park ve bahçelerde, yürüyüş yollarında sıklıkla karşımıza çıkan çadır sistemleridir. Genellikle modern görüntüsü sebebiyle tercih edilmektedir.

Branda ve çadır gibi alanlarda uzmanlaşmış olan branda sektörde en ön sıralarda olup kalite ve hizmette ödün vermeyen bir kuruluştur.

Yarasa tente çadır branda modelleri

Göze şık gözüken bir çadır sistemidir. Yarasa çadır sistemleri mimari çizimleri sayesinde şık ve modern gözükürler. Bu nedenle de belediyeler tarafından sıklıkla oyun parklarında ve yürüyüş yollarında tercih edilirler.

YARASA ÇADIRI

YARASA ÇADIRI

Yarasa çadırı belediyeler haricinde bireysel kullanıcılarda evlerinin önleri veyahut mağazalarının önleri içinde tercih edebilmektedirler. Sizlerde detaylı bilgi almak ve bir yarasa çadır sahibi olmak isterseniz profesyonel ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Yarasa çadır  yada diğer adı ile asma germe branda sistemleri, hem kalıcı hemde geçici bir uygulamadır.Üzerine gelebilecek yüklerin güncel şartnamelere göre statik halini koruyacak şekilde tasarlanmış konstrüksiyonlara, (metal, ahşap betonarme v.b.) özel bağlantı elemanlarıyla tespit edilip gerilerek istenilen şekilde formlar verilebilen mimari örtülerden oluşan strüktürlerdir.

Bu sistemleri, spor yapıları, giriş kanopileri, restaurantlar, kafeler, gazebolar, havuz üstü ve havuz kenarları, plajlar, otoparklar, alışveriş alanları, pazar yerleri, parklar, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, açık sahne ve amfi tiyatrolar gibi birçok alanda uygulamak mümkündür.

İsmin dende anlaşılacağı üzere sabit metal ayaklar üzerine asma ve germe mantığı ile kurulan asma germe branda sistemleri, hem sezonluk mekanlarda hemde günü birlik mekanlarda ideal bir çözümdür.

YARASA ÇADIR SİSTEMLERİ

Yarasa çadır;  fuar, sergi gibi günü birlik yada sezonluk aktiviteler uygulanan mekanlarda hemde çay bahçesi, açık hava toplantıları ve düğün gibiaktivitelerde kullanılabileceği gibi daha küçük uygulamalarda kullanılabilir.

Yüksek kalite ve uygun fiyat anlayışını birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak hizmet vermektedir. Zamanında iş teslimi ve kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir.

   Yarasa Çadır gerek ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarınızı gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal asma germe branda membran ihtiyaçlarınız için olsun her türlü asma germe branda membran ve benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun asma germe branda depo çadırı ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla sunar.