Yanmaz Branda

yanmaz branda

Yanmaz Branda

Alev Geçirmez Branda Cme Branda Tente, Gölge sistemleri,yanmaz branda Isı Yalıtımlı Branda Şantiye Çadırı,Beton Yorganı gibi alanlarda tercihen kullanılan ürünümüzdür. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir üründür. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürün örtü olarak kamp çadırı olarak imal edilebilir.

Alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri ısı yalıtımlı ve beton yorganı olarak kullanılmak üzere çok çeşitlidir. Mekanların izolasyonunu sağlamak ve şantiye çadırlarında kullanılmak üzere tercih edilen alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri, mekanınızı iyileştirmek için tercih edeceğiniz seçeneklerle kullanılmaktadır. Isı yalıtımı konusunda oldukça uygun bir seçim olan ürünler, kamp çadırlarında da kullanılmaktadır. Hava kabarcıklı izolasyonlu ürünler, iyi kalitede ve su geçirmez özellikleriyle dış kaplama, alev geciktirme özellikleriyle dış mekanlarda tercih edilebiliyor. Farklı renk ve model özelliklerine göre değişen branda çeşitleriyle ihtiyacınızı karşılarken mekanın da estetiğine katkıda bulunacak çözümler bulabilirsiniz. Ev, iş yeri ve tüm dış mekanlarda yanmaz brandalar araçlarınız ya da canlıların barınmasını sağlayacaktır.

Yanmaz Branda Fiyatları

Yanmaz branda kumaşlarımızın fiyatları için iletişime geçiniz.

En net fiyat için ürün metrekare gram ağırlığını sorunuz..

Yanmaz Branda Çadır modelleri satıcı firması Biz iyi kalite UV su geçirmez lamine Branda Çadır, Anti ağır plastik branda … Güvenlik: dış kaplama, UV stabilize, uzun vadede kullanım alev geciktirici PVC

Alev yürütmez çadır branda kumaşları fiyatları konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız Branda çadır sektöründe aklınıza gelebilecek tüm ürünleri mimarları ile tasarlayarak size sunmaktadır. Ürünlerimiz için teknik çizim talebinde de bulunabilirsiniz. Yanmaz kumaş branda ve çadır modellerimizin gerekli alev yürütmez belgeleri mevcuttur.

Isı Yalıtımlı Branda Nedir ?

ısı yalıtımı sıcak hava ve soğuk havanın birbiri ile buluşmasını engellemektir.Isı yalıtım amaçlı branda bu amaç için üretilmiş bir üründür.

Kişiye özel siparişler vererek alev geçirmez tentelerle farklı alanlarda kullanım sağlayabilirsiniz. Alev geçirmez özellikli ürünlerle farklı ihtiyaçlarınızın karşılanması için brandaları kullanabilirsiniz. Alev geçirmez brandalar, otoparklarda ya da outdoor çadırlarla çok sık tercih edilmektedir. Hangar çadırlar ve helikopterlerde de bu malzeme kullanılmaktadır. Isı yalıtıcı özellikleri soğuk ya da sıcak havalarda konforlu bir kullanım sağlanabilir. Metrekare gram ağırlığına göre değerlendirilen sıcak ve soğuk hava dayanıklı alev geçirmez yanmaz branda çeşitleri, her zaman istediğiniz ürünü üretmeniz açısından uygundur. Firmalara ve mekanlara özel sipariş imkanı bulunan alev geçirmez brandalar, son dönemde bahçe ve halı sahalarda da tercih edilmeye başlamıştır. Her büyüklükte satın alabileceğiniz ürünler, sipariş vermeden önce metrekare cinsinden büyüklüğü belirlemeniz halinde kısa sürede üretilip monte edilmektedir.