Afet Çadırı

Afet Çadırı

Afet Çadırı

Afet yönetiminin gerektiği her türlü acil duruma yönelik ürettiğimiz afet çadırları, (deprem, sel, yangın, savaş vb.) yerel işgücünün sahada hızla kurabileceği, kolay temin edilebilir, minimum stok alanıyla hava taşımacılığına uygun, hafif, dayanıklı ve modüler olarak tasarlanmıştır. Afet çadırlarımız PVC kaplı membran kumaş, su geçirmezlik ve alev yürütmezlik niteliklerinin yanı sıra yarı ışık geçirgen özelliğiyle gün ışığından maksimum faydayı sağlar, zararlı UV ışınlarını bloke eder. Doğal havalandırmaya uygun olarak projelendirdiğimiz acil durum çadırları enerji tüketimini en aza indirgeyerek, membran kumaşın yansıtıcı özelliğiyle sıcak yaz aylarında iç mekanın serin tutulmasını sağlar. Çadırlara giriş kapıları, tekerlekli kapılar ya da yukarı doğru açılır olarak uygulanabilir.

Afet Çadırları Kullanım Alanları

» Gıda ve Yardım malzemesi dağıtım
» Konut servisi
» Geçici hastaneler
» Geçici okullar
» Depolama

Yaşam Çadırı Afet İskan Çadırı  

Maalesef ki ülkemizde doğal felaketler yaşanabiliyor. Bu tür acil afetlerde en çok ihtiyaç duyulan belli başlı afet sonrası ekipmanları arasında afet çadırları önemli bir yer tutuyor. Sığınma amaçlı kullanılan ve brandadan üretilen yaşam odalarına afet çadırı denilmektedir. Firmamız bu konuda son derece hassastır ve afet çadır üretimine öncelik vermektedir. Ekonomik branda fiyatları ile satışa sunulan afet çadırlarımızdan, herhangi bir felaketle karşılaşmadan evvel tedbir amaçlı almanız sizlere öneriyoruz.

Afet Çadırı tipleri oldukça değişiktir. Ancak genel olarak afet çadırları, promosyon çadırları, fuar çadırları, hayvan barınak çadırları, askeri çadırlar, yemekhane çadırları ve kamp çadırları olarak sıralanmaktadır. Bu çadırların en belirgin ortak özelliği, her türlü hava ve çevre koşullarında en dayanıklı olan malzemeden üretilmiş olmalarıdır. Çadır bezleri ve direkleri kullanım alanlarına göre en iyisi olabilecek şekilde üretilmektedir. Afet çadırları barınabilmek için ideal koşullara sahiptir ve birçoğu ev görünümüne sahiptir. Diğer çadırlar da kendi özelliklerini yansıtmaktadır. Eskiden beri en yaygın kullanılan çadır tipi üçgen çadırdır. Bu çadırlar hava koşullarına göre en uygun tasarıma sahip olan ürünlerdir.

Vatandaşa hizmet politikası üzerinden üretim yapan firmamızın tüm çadır ve diğer ürünlerinin tasarımında esas olan, değerli müşterilerimizin her durum ve şart altında kullanabileceği ürünleri üretmek ve bundan kesintisiz memnuniyet sağlamaktır. Tüm afet çadırı modellerimizi web sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.