Taziye Çadırı

Taziye cenaze çadırı

Taziye Çadırı

Cenaze hizmetleri, taziye, protokol, acil müdahale durumlarında hızlı çözüm imkanları sunan şişme çadır modelleri ile her alanda kullanımlara uygun ürünler hazırlıyoruz.

kullanım amaçları taziye çadırı, cenaze çadırı, aktivite çadırı, açılış standı ve protokol çadırı olup güvenilir çadırlar olarak Belediyelerin tercihidir. İstenilen ebat, renk ve tasarımda olan çadırlar montajı ve demontajı uzmanlık gerektirmeyen ve 3-5 dakikada kurulabilen çadırlardır.

İstenilen ölçü ve özelliklerde hazırladığımız  cenaze çadırlarını belediye , kurum logo ve görsellerini UV baskı uygulama ile renklendiriyoruz.

Taziye ÇADIR MODELLERİ

isteğiniz soğuk iklim çadırı üretilmektedir. yayla çadırı,saman brandası,fındık çadırı,karavan brandası,dağcı çadırı 4 mevsim çadırlar üretiyoruz.yurt içi ve yurt dışına ihraç ettiğimiz ürünler cme branda güvencesi altındadır.

çadır imalatı yapan Cme çadır branda özel tasarımı olan akardiyon taziye çadır modeliyle bir ilki gerçekleştirmiştir.

3-5 dakikada kurulum imkanları sunan ürünler ile tüm alanlarda rahatlıklı kullanılabilir. üst çatı yapısı ile iç alana su ve yağmur alımını engellemektedir. 5 cm politek cırtlı pencere sistemi ile iç alan havalandırma ve aydınlatması gerçekleşmektedir. Modüler yapısına bağlı olarak birbirine bağlantısı gerçekleşen taziye çadırı sistemi ile kişi sayısı ve alan büyüklüğüne bağlı olarak kapalı alan ihtiyaçlarına çözüm olmaktadır.

Taziye Cenaze ÇADIR

Cenaze Çadırı, Hakkın Rahmetine Kavuşan anadolu bölgesi ve doğu anadolu bölgesinde çok sık kulanılan bir Çadır Modelidir. Özellikle arıcılıkla ve hayvacılık ile uğraşılan alanlarda yoğun kullanımı vardır.

Bu Çadırların asıl ismi Yayla Çadırı yada Mühendis Çadırı iken gün be gün formunda değişiklikler olmuştur. Ancak asıl formu çadırların yan yükseklik ve orta yüksekliklerinden çıkan direklerin ucunda çadırın etrafındaki gerdirme aparatlarına bağlanan iplerin gerilmesi ile olacak şekilde imal edildiği formdur.

Cenaze ÇADIRI KULLANIM ALANLARI

Çok amaçlı kullanılabilen Cenaze Çadırları, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir temel işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan modern çadır sistemleridir.

Şiddetli rüzgara, doğal afetlere dayanıklıdır. Sökülmesi ve taşınması kolay, çok amaçlı kullanılan çadır modelleridir.

Endüsriyel  Çadırı,İşçi Çadırı,Yemekhane Çadırı, Yatakhane Çadırı,Taziye Çadırı,Depolama Çadırı,Hayvan Barınak Çadırı ,Acil müdahale Çadırı olarak da kullanılmaktadır.Ayrıca ısı yalıtım (izalasyon ) sayesinde kışın soğuk havasından ,yazın sıcak havasından karunma sağlamış olur. Standart bir ölçüsü yoktur .Müşteri kullnım ihtiyacına göre ölçüsü belirlenir.