Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo çadırı görüntü bakımından gerekli toplantı iftar ramazan gibi ve konser gibi çadırlar ol arakta kullanıla bilmektedir bu yapılar rüzgar yükleri kar ve basınç yükleri gibi istatistikleri ve fizibilite çalışmaları mevcut bir şekilde hizmete sunulmaktadır bu yapıların ömrü en az 20 yıl gibi bir süredir tabi bu tür ürünlerin bakımlarını yaptırdırdığımız bu süreyi uzatmak mümkündür belirli bir çok referansımız değişik ölçümler ve değişik yüksekliklerde mevcuttur kendi alanınıza göre çözümler üretilip buna göre hangar ve depo çadırlarımızı mekanınıza tasarlamak tayız ücretsiz keşif ve tekliflerimizden yararlanmak için iletişim kısmından bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Soğuk İklim Çadırı, soğuk iklim kamp çadırı,Kar, yağmur, rüzgar vb. soğuk İklim koşullarına göre çadır tipleri değişmektedir.

Hangar ve Depo Çadırı modelleri

[envira-gallery id=”151″]

Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız depo brandaları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır.

Hangar ve Depo Brandası kurulumu ve kullanımı kolay gerekli çadır çeşitlerinden sadece biridir.

Cme Branda Bu çadır hem eşyalarınızı hem değerlerinizi korumakta büyük önem taşımaktadır.

Depo çadırları belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güç dür depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda fabrikalarda lojistik departmanlarında kullanılma daha yatın yapılardır.

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı

Hangar ve Depo Çadırı Fiyatları 2019

Geniş renk seçeneğimiz ve dayanıklı kumaş modellerimiz ile dilediğiniz her tür marka model çadırı firmamızda bulabilirsiniz. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Hangar ve Depo Çadır Teknik Özellikleri

Depo çadırıve fabrika çadırları şekil olarak üçgen, prizmatik ve yarım daire olarak imalatı yapılır.

Depolanacak malzeme ve iklim şartlarına göre de ayrıca izoleli ve izolesiz olarak da üretilmektedir.diş kaplama ise pvc polyester brandadır,  kapıları ise yine istek doğrultusunda sürgülü ,iki yana açılır,perde kapı olarak yapılmaktadır.

Bu tip çadırlar atık malzeme depolama çadırı, endüstiryel çadır, stoklu malzeme depolama çadırı,yığın depolama çadırı ,tarımsal depolama çadırı,araç garajı,endüstriyel atık çadırı, barınak çadırı, çalışma alanını genişletmek için de kullanılır.

Hangar ve Depo Çadırı istanbul

Hangar ve Depo Çadırı istanbul