Su Geçirmez Branda

Su Geçirmez Branda

Su Geçirmez Branda

Su geçirmez çadır ürünleri güneş geçirmez soğuk geçirmeyen Kumaşlardan imal edilmiştir uygun Fiyat ve Zengin renk çeşitleri ile istanbul cme branda sistemlerinde..

Ürünlerimizin kalite çeşitliği yanında renk seçenek ve çeşitliği de oldukça fazladır. Üretim yaptığımız renk ve kalite dışında özel şartlar altında istenilen renk ve kalitede üretim yapma kapasitemiz mevcuttur.

Pilsa branda olarak adlandırdığımız branda kumaşından imal edilen ürün edilenen ölçülerde tasarlanarak teslim edilebilir. Etrafına paslanmak kuş gözü çelik delikler eklenebilir. veya gergiye dayanıklı kolon takılıp geçirilebilir.

Kalite olarak su geçirmez kumaş çeşitleri oldukça fazladır. En kaliteli ürün tırlık pilsa branda kumaşıdır.

su geçirmez renkleri mavi veya beyaz çadır bireysel veya kurumsal olarak,  genellikle güneşten ve yağmurdan korunma amacıyla kullanılan başlıca ürünlerdir.

Su geçirmez yapıda üretmiş olduğumuz branda ve çadırlar, son derece dayanıklı materyaller kullanılarak ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Yaz ayalarında güneşten koruyan serin tutan yapısı ile tercih sebebidir. Su geçirmez tente oteller, havuz kenarları, plajlar, teraslar, bahçeler, restoranlar, çay bahçeleri, pastane ve kafeteryalar için tarafımızca özel olarak üretilmiştir.

Su Geçirmez Branda Kumaşı Özellikleri: Su geçirmeyen branda kumaşı -25 °C soğuğa, +70 °C sıcağa dayanıklıdır. Branda Çadır kumaşı 4 mevsim kullanılabilir.

Branda Teknik Özellikleri

Su geçirmez brandaların kurulumu son derece kolaydır. Ürünlerimizin üretiminde özel alüminyum profiller kullanmaktayız.

Titiz ve özgün tasarımlara sahip çadırlarda, bizzat geliştirmiş olduğumuz özel dişli bir mekanizma kullanmaktayız. Bu mekanizma tamamen kolayca açılıp kapanma için özel olarak düşünülmüştür. Kol çevrilme sistemi ile saniyeler içinde açılır ve kapanır.

İstenilen her alanda kullanılabilen branda da, devrilmeyi önleyici 4 adet kolon yer alır. Toplamda 25 kilo ağırlığına sahip kolonlar için, dilerseniz tekerlek sistemleri ile taşıma rahatlığı sağlamanız mümkün. Ürünlerimizi kusursuz bir işçilik ve dayanıklı malzeme kullanarak değerli müşterilerimize özel olarak üretmekteyiz.

Ebatlı branda ürünlerinde:

  • Belirli aralıklarla kuş gözü vardır.
  • Etrafında dayanıklı kolon çekilmiştir.
  • Çin Malı Değildir.
Su Geçirmeyen Branda Fiyatları

Tüm sektörlerde olduğu gibi PVC Branda sektöründe de yüksek rekabet şartları ve gelişen ekonomik koşullar nedeniyle en ekonomik ve fiyat kalite karşılaştırması yapıldığında en uygun ürünleri üretmek fabrikamızın genel prensiplerinden biridir.

Zamanla yarıştığımız ve müşteri memnuniyetinin maksimum önemde olduğu günümüzde,üretim safhasından sonraki en önemli hizmet ,üretilen ürünlerin zamanında ve eksiksiz müşterilerimize ulaştırılmasıdır.