Yat Tekne Brandası

Yat Tekne Brandası

Yat Tekne Brandası

Yat Brandası A Kalite Üretim. CmeBranda Tente Sistemleri Sizlere A Kalite ürünler ve kusursuz işcilik ile hizmet sunmayı daima ilke edinmiştir. İsteğinize göre uygun ebatlarda, renklerde ve dizaynlarda yatlarınıza veya teknelerinize görsel şıklık katabiliriz. İstanbul ve çevresinde branda hizmeti veren Cme branda, siz müşterilerimize branda’nın en kalitelisini sunmakta. İletişim için; +90212 253 21 72 Bizi arayın…

Teknenizi dış etmenlerden koruma görevini üstlenecek olan yat tekne brandacısı, sitemiz üzerinden temin edilir. Cme branda olarak, ülkemizin önde gelen branda ve tente satış sitesi olmaktayız. 1980 yılından beri bu sektörde halka hizmet vermekteyiz. Sipariş için web sitesi üzerinde yer alan sipariş formunu doldurmanız yararlı olur.

Yat tekne brandaları nasıl yapılır dendiğinde, belirtildiği üzere tasarım konusunda ölçüleri sizden almaktayız. Yat veya tekne üzerine kullanımı ise oldukça kolaydır. Piyasadan düşük fiyatlarımız ile kaliteyi ucuza mal etmenizi sağlamaktayız. Sektörün öncü ve yenilikçe kuruluşlarından biri olarak, yapımla ilgili gerekli bilgileri size sunmaktayız. İletişim adreslerimizden bize ulaşmanız ve bilgi almanız mümkündür.

YAT VE TEKNE BRANDASI ÇEŞİTLERİ

Yat Tekne Branda Modelleri

[envira-gallery id=”327″]

Brandalar oldukça sağlam ve korunak sağlamak üzere tasarlanmış sistemlerde kullanılmak üzere kesimi yapılan özel kumaşlardır. Brandaların oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Korunması istenen hemen her yapı için branda üretmek veya tasarlamak ya da kullanmak mümkün olabilmektedir. Branda türleri arasında nitelik ürünlerden biri de deniz araçları için yapılan branda türüdür. Yat tekne brandası genel başlığı altında incelen bu ürünler kullanacakları araç için özel ölçülerde üretilir.

YAT VE TEKNE BRANDA ÖZELLİKLERİ

* Güneş, tuzlu su ve toza karşı en iyi korumayı sağlayan lüks seri bir kılıftır. Teknenizi ve üzerindeki ekipmanları dış etkenlerden korur. * %100 su geçirmez kumaş * UV korumalı * Poliakrilat kaplamalı 420D polyester kumaş * Etrafında çepçevre büzgülü lastiği vardır. Üzerindeki D-halkalar ve ayrıca içinden çıkan ipi sayesinde, teknenize tam olarak sıkıca oturmasını sağlarsınız.

YAT VE TEKNE TENTE NE KADAR DAYANIKLIDIR

Yat ve tekne brandaları, genel hatlarıyla kullanılmadıklarında ve olumsuz hava koşullarında veya depolandıkları ortamlarda yat ve tekne stilindeki deniz araçlarının dış etkenlere karşı maruz kalma durumlarında iyileştirme amaçlı imal edilen bu branda türleri için her koşulda dayanıklı özel kumaş materyaller kullanılır. Ek özellikler kazandırılmış bu kumaşlardan yapılan yat tekne brandası fiyatları kullanılan malzemeler ve yapılacak ölçüye göre değişkenlik göstermektedir.

YAT VE TEKNE BRANDASI FİYATLARI?

Yat ve tekne çadırı fiyatları çoğu zaman değişim göstermektedir. Brandanın tedarik edilmesi dolar üzerinden olduğu için, çoğu zaman buraya sabit bir fiyat yazamamaktayız. Bunun yerine telefonunuzdan ” 0 212 253 21 72 ” nolu numarayı tuşlayarak yat ve tekne branda fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Veya web sitemizin iletişim bölümünde yer alan mail adresinden de yat ve tekne brandacısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.